НАФТОГАЗОВИЙ КОНСУЛЬТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР
UA RU EN

Команда проекту

Андрій Закревський

Генеральний директор

Інженер з видобутку нафти і газу, аспірант МНТУ ім. Бугая. Директор і консультант з розвитку українських видобувних і нафтосервісних компаній ( «КУБ-ГАЗ», «Регіон», «НТП Бурова Техніка»). Керівник проекту «Перший Буровий Портал».Сфера наукових досліджень: геофізичні дослідження при бурінні та експлуатації горизонтальних свердловин, екологічні та економічні аспекти впровадження технології ГРП на виснажених родовищах України. Вивчення впливу нафтогазової галузі на біорізноманіття України. Промислова екологія. Послідовний прихильник впровадження методів ГРП і колтюбінгових технологій в українській нафтогазовій галузі.

Юрій Мазурець

Головний аналітик

Кандидат політичних наук, спеціалізується на аналізі зарубіжних ринків. Зокрема, є фахівцем із питань євроінтеграції та ролі України в європейському енергетичному співтоваристві. Особисто проводив проекти «Ньюфолк НКЦ», пов'язані з аналізом та імплементацією директив Третього енергопакету ЄС. Закінчив Інститут міжнародних відносин КНУ ім. Т. Шевченка.Область професійних інтересів - енергонезалежність України.

Інна Кучеренко

Головний редактор

Головний редактор «Нафтогазового бюлетеня» та щомісячного аналітичного звіту «Нафта та Газ України». Родом із нафтогазової сім'ї. Зуміла протягом року підняти щомісячний звіт на новий щабель розвитку. Спеціаліст із сучасних методів просування товарів та послуг нафтогазових компаній.

Любомир Сагаль

Технічний редактор

Технічний редактор щомісячного аналітичного звіту «Нафта та Газ України». Протягом трьох років відповідає за візуалізацію аналітичних матеріалів компанії. Професійний фоторепортер. Відзначений нагородами українських та закордонних періодичних видань. Крім того, в компанії «Ньюфолк» відповідає за проведення масових заходів, конференцій та виставок.

Михайло Малов

Виконавчий директор Спілки Буровиків України

Відповідає за взаємодію з видобувними та нафтосервісними компаніями-членами Спілки. Має вищу технічну освіту (технологія і техніка розвідки родовищ корисних копалин).