НАФТОГАЗОВИЙ КОНСУЛЬТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР
UA RU EN

Більше 240 гостей з понад 100 компаній відвідали VI Міжнародну нафтогазову конференцію Ньюфолк НКЦ 30-31 травня у Львові

Міжнародна команда експертів була представлена в тому числі такими країнами - Білорусь, Польща, Канада, США, Казахстан, Туреччина.

Тема цьогорічної конференції - «Колтюбінг. ГРП. Бурові сервіси. Геофізика. Скероване буріння».

Стратегічні питання розвитку нафтогазової галузі України були розглянуті під час першої сессії заходу.

Український нафтогазовий ринок, за словами виконавчого директора Асоціації газовидобувних компаній України Романа Опімаха, один з найдинамічніших в Європі. Все більше міжнародних компаній інвестують у галузь.

Про це зокрема, говорив і Олександр Романюк, Перший заступник Голови Правління - директор виконавчий АТ «Укргазвидобування». Він зазначив, що УГВ і канадська Vermilion Energy ухвалили спільну участь в 4 конкурсах на укладення УРП в Україні.

Крім того, нещодавно УГВ уклало угоду з Halliburton про надання інтегрованих послуг «під ключ» з буріння бічних стовбурів. На 2019 рік заплановано 4 операції, а у 2020 році – вже 22. Директор з видобутку Укргазвидобування Юрій Нагорняк, зокрема зазначив у свої доповіді, що з точки зору геомеханіки, це складна операція, і експертиза компанії «Великої Четвірки» буде у нагоді для УГВ.

В той же час, Олександр Романюк підкреслив, що компанія активізувала проведення геологічних досліджень, продовжить оновлення парку бурових верстатів і буде залучати підрядників міжнародного рівня, таких як Weatherford і Schlumberger, для проведення сервісних операцій.

Серед тем, що обговорювались на конференції значну увагу приділили розвитку нафтосервісного ринку України. Ігор Стефанишин, директор БК «Укрбурсервіс», зробив огляд сучасних бурових верстатів компанії та навів дані, щодо їх застосування. Він також порушив низку питань стосовно взаємодії у площині замовник-підрядник.

Особливу увагу було приділено застосуванню нових для України технологій – зокрема, особливостям буріння бічних стовбурів, використанню колтюбінгових технологій для виконання геофізичних робіт, проведення гідророзриву пластів піною та інші.

У цьому році другий день конференції завершився проведенням воркшопів від генерального спонсора заходу компанії Weatherford, в ході яких гості заходу в форматі бізнес-гри змогли відпрацювати ряд управлінських навичок і проаналізувати ефективність бізнес-процесів.

Ще однією особливістю конференції став конкурс мотиваційних листів від студентів, викладачів і аспірантів профільних навчальних закладів. ГК «ГЕО АЛЬЯНС» профінансувала участь в конференції трьох авторів кращих робіт.

Крім того, за два дні плідної роботи гості конференції обговорили нові перспективні напрямки співпраці - створення музею історії нафтогазової галузі, а також перші результати профільного тестування фахівців нафтогазової галузі за допомогою ПО «Галузевий Рейтинг Ньюфолк».

Спонсором сесії «Геологія. Розвідка. Інформація» VI Міжнародної нафтогазової конференції Ньюфолк НКЦ виступила компанія ДТЕК Нафтогаз, яка нещодавно проінформувала про завершення буріння нової свердловини у рекордно короткий строк.

Ми також висловлюємо подяку постійним спонсорам конференцій Ньюфолк НКЦ компаніям NOV Fidmash і БК «Горизонти».

Компанія Горизонти під час заходу презентувала результати роботи сертифікованого обладнання для інклінометрії і поділилася власними напрацюваннями в цьому напрямку.

Серед перспективних напрямків розвитку нафтогазового ринку України в NOV Fidmash відзначили можливість застосування колтюбінгових технологій для геофізичних робіт на свердловинах.

Ми також вдячні всім гостям та партнерам VI Міжнародної нафтогазової конференції – Schlumberger, БТФ КОЛТЮБІНГ, Укрнафтгазсервіс, GERMAN TOOLS, ТОВ «Укрспецгеологія», Спілка Буровиків України – разом ми робимо все для розбудови нафтосервісного ринку та збільшення видобутку!

Фотозвітhttps://drive.google.com/open?id=1nYwhB8syd5YUgK3uztyafIXzBNrgOOPw