НАФТОГАЗОВИЙ КОНСУЛЬТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР
UA RU EN

Програма 2-3 липня Львів 2020 Ньюфолк НКЦ

Вже традиційно спонсорами Львівської конференції Ньюфолк НКЦ є такі компанії як БК «Горизонти», ТОВ «Везерфорд Україна», NOV Fidmash, Denimex, ДТЕК Нафтогазематика цьогорічної події сконцентрована зокрема на проблемах роботи в умовах екстремальних пластових тисків.

В перший день конференції заплановані три тематичні секції. Перша присвячена стратегіям розвитку нафтосервісного ринку, друга – питанням скерованого буріння та роботам в умовах аномально високого та аномально низького пластового тиску, третя секція, в свою чергу, присвячена таким питанням як інтенсифікація, снаббінг, ГРП.

Другий день конференції почнеться з розгляду питань геології, розвідки та інформації. І вже традиційно на другий день провідні міжнародні сервісні компанії проведуть серію практичних воркшопів.

У 2019 році Львівська й Київська конференції «Ньюфолк НКЦ» зібрали понад 250 делегатів кожна із більш ніж 100 компаній, будучи найбільшими в Україні майданчиками освітлення технологічної складової розвитку нафтогазовидобувної галузі в Україні.

 

Програма щорічних нафтогазових технологічних конференцій «Ньюфолк НКЦ» включає участь власників, керівників та провідних фахівців (технічних директорів, головний геологів та інженерів) найбільших сервісних і видобувних компаній Канади, США, Великобританії, Німеччини, Нідерландів, Румунії, Польщі, Чехії, Словаччини, Білорусі, Казахстану та України.

 

СЕКЦІЇ КОНФЕРЕНЦІЇ

Перший день

1 Секція: Стратегія розвитку нафтосервісного ринку

2 Секція: Скероване буріння. Роботи в умовах АВПТ* і АНПТ*

3 Секція: Інтенсифікація. Снаббінг. ГРП

Другий день

1 Секція: Геологія. Розвідка. Інформація

2 Спеціальний науково-практичний захід (workshop) провідних міжнародних сервісних компаній

3 Спеціальний науково-практичний захід (workshop) провідних міжнародних сервісних компаній

 

Особливу увагу в доповідях буде присвячено роботі з аномально високими і низькими пластовими тисками.

 

Вартість участі (вказана з урахуванням ПДВ):

Перший делегат – 400 євро **

Другий і кожний наступний делегат – 300 євро **.

Інформаційно-рекламний продукт у роздаткові матеріали кожному делегатові – 500 євро **.

Розміщення інформаційного стенду/банера у фойє – 500 євро **.

 

Серед постійних учасників наших конференцій – провідні українські та зарубіжні газовидобувні й сервісні компанії: «Укргазвидобування», «Укрнафта», «Бурова компанія «Горизонти», Baker Hughes, Brenntag Polska sp. zoo, Weatherford, Halliburton, ДТЕК, «Бурова техніка», «Кадоган Україна», група компаній «Буризма», Schlumberger, Denimex, Galileo Technologies SA, Bentec GMBH, «Ендейвер», «Регіон», Drill-Tek MWD, Nafta as , United Oilfield Poland, Білорусьнафта, Фідмаш, H2Oil Well Services SRL, Omac Integrated LLP, Reservoir Group, Nafta as та інші. Багато з них налагодили спільну плідну і перспективну співпрацю завдяки нашим заходам.

Одним із спікерів першої сесії стане Юрій Вітренко. Голова Наглядової Ради ПАТ Укрнафта неодноразово заявляв, що роботи з розвитку ресурсної бази українських родовищ повинні продовжуватися і у гарні, і у важкі часи.

Під час своєї доповіді "Нафтогазові стратегії у кризовий період" один із провідних управлінців України розповість про своє бачення ситуації та основні маркери безпекових кроків на шляху до вільного нафтогазового ринку.

Олександр Романюк, перший заступник голови правління АТ Укргазвидобування, виступить з доповіддю "Розвиток УГВ у кризовий період".

Також запланована участь Романа Опімаха, голови Державної служби геології та надр України з доповіддю  «Нова Держгеослужба: сучасний підхід до надрокористування».

Юрій Нагорняк, директор Sela Energy XXI, виконавчий директор асоціації «Нафта і Газ України», презентуватиме під час VII Міжнародної нафтогазової конференції Ньюфолк НКЦ доповідь «Українська нафтогазова індустрія 2020. Огляд українських нафтогазових активів з точки зору міноритарного інвестора».

 

Долучайтесь до головної видобувної конференції України, яка відбудеться 11-12 червня у Львові, якщо дозволять здоров'я та безпека! -  https://forms.gle/u8gXW5Qft8ifQFY88 

 

Довідка:

Проведення галузевих конференцій – одне з найважливіших напрямків роботи нашого консультаційного центру. У портфелі наших заходів цілий ряд успішних конференції у Києві та Львові у 2014-2019 рр., які були присвячені питанням гідророзриву пласта, сучасним технологіям буріння, податкової політики, інвестицій та інших економічних і правових питань життя нашої галузі. За шість років своєї роботи на ринку ми об'єднали учасників української нафтогазової сфери в єдину сім'ю і продовжуємо сприяти їх подальшому розвитку, в тому числі, в рамках спільних проектів.

 

Для того, щоби бути в курсі календаря нафтогазових технологічних заходів «Ньюфолк НКЦ», пропонуємо Вам:

- підписатися на щомісячний аналітичний звіт «Нафта і Газ України» (вартість річної передплати - 36 000 грн). Передплатити: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScCLhWqyJvMBREIF6t--pmeHZOohyBhuJ_KvxvuEGWU_FOVMg/viewform 

- регулярно стежити за оновленнями веб-сайту «Ньюфолк НКЦ» www.newfolk.com.ua  і групи «Нафта і Газ України» у соціальній мережі Фейсбук: https://www.facebook.com/oilgas.ua/?fref=ts 

 

** Вартість участі в конференції обчислюється в національній валюті України за курсом гривні до євро, установленим Національним Банком України на день надання рахунку до сплати