НАФТОГАЗОВИЙ КОНСУЛЬТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР
UA RU EN

Традиційно, «Ньюфолк НКЦ» організовує чергову важливу нафтогазову подію 2020 року в Києві

V Київська конференція з сучасних методів буріння і збільшення видобутку нафти і газу «БУРІННЯ. ІНТЕНСИФІКАЦІЯ. ЕКОЛОГІЯ ТА ОХОРОНА ПРАЦІ» в рамках V міжнародної спеціалізованої виставки «НАФТОГАЗЕКСПО-2020» відбудеться 10 листопада 2020 року в Києві.

В рамках заходу буде проведено ряд конференційних сесій, присвячених тематиці сучасних технологій буріння та інтенсифікації притоку, а також правових, економічних і політичних умов діяльності нашої галузі в Україні:

1. Секція: «БУРІННЯ І КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ СВЕРДЛОВИН»

2. Секція: «РОЗВИТОК РЕСУРСНОЇ БАЗИ І МОДЕРНІЗАЦІЯ НАФТОГАЗОВИХ КОМПАНІЙ»

3. Секція: «БУРОВІ СЕРВІСИ ТА ЕКОЛОГІЯ»

 

ОЧІКУЄТЬСЯ:

1. 12 доповідей

2. 150 учасників

3. 100 компаній

 

З огляду на значущу роль Вашої компанії в нафтогазовидобувній галузі, високі стандарти Вашої роботи й рівень кваліфікації фахівців, а також темпи розвитку Вашої установи, запрошуємо Ваших фахівців стати учасниками нашої конференції.

Вартість участі: 150 Євро** без ПДВ.

Реєстрація: https://forms.gle/MxfvZNtydwdM8UeG9 

 

Місце проведення: Україна, м Київ, Міжнародний виставковий центр, Броварський проспект, 15, станція метро «Лівобережна».

 

Довідка:

Проведення галузевих конференцій – один з найважливіших напрямків роботи Ньюфолк нафтогазового консультаційного центру. У портфелі заходів – дев’ять успішних конференції у Києві та Львові (2014-2020 рр.), що були присвячені технології гідророзриву пласта, сучасним технологіям буріння, питанням податкової політики, інвестиціям та іншим економічним і правовим аспектам життя галузі. За п'ять років своєї роботи на ринку команда Ньюфолк НКЦ об'єднала учасників української нафтогазової сфери в єдину сім'ю і продовжує сприяти їх подальшому розвитку, в тому числі, в рамках спільних проектів.

Серед постійних учасників конференцій Ньюфолк НКЦ – провідні українські та зарубіжні газовидобувні та сервісні компанії: «Укргазвидобування», «Укрнафта», Tacrom Services S.R.L., «Бурова компанія «Горизонти», СЗАТ «Фідмаш», Weatherford, «Гео Альянс», ДТЕК, «Бурова техніка», «Білорусьнафта», БК «Укрбурсервіс», «Регіон», УКРСКС, Drill-Tek MWD, Nafta a.s., United Oilfield Poland, Weatherford, Baker Hughes, Brenntag Polska sp. z.o.o, Halliburton, Schlumberger, Geo-Alliance, Denimex, Galileo Technologies S.A., H2Oil Well Services SRL, Omac Integrated LLP, Reservoir Group, Bentec GMBH, Endevour, Cadogan Ukraine, Burisma Group та інші. Багато з них налагодили спільну плідну та перспективну співпрацю завдяки проектам "Ньюфолк НКЦ".

 

Для того, щоби бути в курсі календаря нафтогазових технологічних заходів «Ньюфолк НКЦ», пропонуємо Вам:

- підписатися на щомісячний аналітичний звіт «Нафта і Газ України» (вартість річної передплати - 36 000 грн). Передплатити: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScCLhWqyJvMBREIF6t--pmeHZOohyBhuJ_KvxvuEGWU_FOVMg/viewform 

- регулярно стежити за оновленнями веб-сайту «Ньюфолк НКЦ» www.newfolk.com.ua  і групи «Нафта і Газ України» у соціальній мережі Фейсбук: https://www.facebook.com/oilgas.ua/?fref=ts 

 

** Вартість участі в конференції обчислюється в національній валюті України за курсом гривні до євро, установленим Національним Банком України на день надання рахунку до сплати