НАФТОГАЗОВИЙ КОНСУЛЬТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР
UA RU EN

Традиційно, «Ньюфолк НКЦ» організовує головну осінню нафтогазову подію 2021 року в Києві

 

VI Київська міжнародна нафтогазова конференція «Ньюфолк НКЦ» по сучасним методам буріння і збільшення видобутку нафти і газу «БУРІННЯ. ІНТЕНСИФІКАЦІЯ. ЕКОЛОГІЯ ТА ОХОРОНА ПРАЦІ» в рамках VІ міжнародної спеціалізованої виставки «НАФТОГАЗЕКСПО-2021» відбудеться 19 жовтня 2021 року у Києві
Місце проведення: Україна, м Київ, Міжнародний виставковий центр, Броварський проспект, 15

В рамках заходу буде проведено ряд конференційних сесій, присвячених тематиці сучасних технологій буріння та інтенсифікації притоку, а також екологічних, правових, економічних і політичних умов діяльності газовидобувної галузі в Україні.

1. Сесія: «НАФТОГАЗОВІ СТРАТЕГІЇ УКРАЇНИ ТА «ЗЕЛЕНИЙ» ПЕРЕХІД»
2. Сесія: «РОЗВИТОК РЕСУРСНОЇ БАЗИ І МОДЕРНІЗАЦІЯ НАФТОГАЗОВИХ КОМПАНІЙ»
3. Сесія: «БУРОВІ СЕРВІСИ ТА ЕКОЛОГІЯ»


ОЧІКУЄТЬСЯ:
1. 15 доповідей 
2. 250 учасників
3. 150 компаній
Оновлення програми шукайте на цій сторінці та тут: http://newfolk.tilda.ws/kyiv2021 

Запрошуємо Вас бути делегатом конференцій.

Вартість участі (указано з ПДВ):

200 Євро** за одного делегата

600 Євро** інформаційно-рекламний пакет на розповсюдження серед усіх делегатів конференції (вартість не покриває доставку матеріалів. Доставка здійснюється замовником заздалегідь у кількості близько 300)

600 Євро** інформаційний стенд (банер) (вартість не покриває доставку та монтаж банера. Ньюфолк НКЦ не надає послуги з доставки чи монтажу банера)

Реєстрація:

https://forms.gle/mucwWWAa24xFzktYA 

ВІДЕОЗАПИС минулорічної конференції доступний за посиланням - https://www.youtube.com/watch?v=I9gp9ZAuw0g&t=7s&ab_channel=NEWFOLKLLC 
ФОТОЗВІТ минулорічної конференції доступний за посиланням - https://drive.google.com/drive/folders/1959PQxBUK2w97nk-zJEvWy-CoxX9Yflj 


До речі, стенди вигідніше бронювати за промокодом «Ньюфолк» у пані Вікторії: sher@iec-expo.com.ua 


Довідка
_________


«Ньюфолк нафтогазовий консультаційний центр» (Newfolk Oil and Gas Consulting Center Newfolk Oil&Gas) – українська аналітична і консалтингова компанія, що надає маркетингові, інформаційні та консультаційні послуги для підприємств, задіяних у сфері нафто- і газовидобутку. «Ньюфолк НКЦ» здійснює маркетингову і аналітичну підтримку нафтогазовидобувних процесів, випускаючи ексклюзивні дослідні продукти, що роз'яснюють замовнику всі нюанси ведення газодобувного бізнесу в Україні циклу upstream.


Львівська і Київська конференції «Ньюфолк НКЦ» щороку збирають понад 250 делегатів кожна з більше, ніж 100 компаній, будучи найбільшими в Україні майданчиками освітлення технологічної складової розвитку нафтогазової галузі.


Програма щорічних нафтогазових технологічних конференцій «Ньюфолк НКЦ» включає участь власників, керівників та провідних фахівців найбільших сервісних і видобувних компаній Канади, США, Великобританії, Німеччини, Нідерландів, Румунії, Польщі, Чехії, Словаччини, Білорусі, Казахстану та України.


Проведення галузевих конференцій – одне з найважливіших напрямків роботи нашого консультаційного центру. У портфелі наших заходів цілий ряд успішних конференції в Києві та Львові (2014-2021 рр.), що були присвячені технології гідророзриву пласта, сучасним технологіям буріння, питанням податкової політики, інвестицій та інших економічних і правових аспектів життя нашої галузі. За роки своєї роботи на ринку «Ньюфолк НКЦ» об'єднав учасників української нафтогазової сфери в єдину сім'ю і продовжує сприяти їх подальшому розвитку, в тому числі, в рамках спільних проектів.


Пул постійних партнерів, клієнтів та учасників конференцій Ньюфолк НКЦ налічує більше 150 провідних українських та зарубіжних нафто- і газовидобувних і сервісних компаній та підприємств, які задіяні в суміжному обслуговуванні бізнес-процесів видобутку вуглеводнів та циклу життя бурового обладнання.


Серед них: група «Нафтогаз» «Укрнафта», «Укргазвидобування», БТФ-Колтюбинг, Tacrom Services S.R.L., Expert Petroleum, Katt, Newtech, BGV Group Management, «Бурова компанія «Горизонти», NOV Eurasia, СЗАТ «Фідмаш», Weatherford, PGNiG, WTS Energy, ДТЕК, «Бурова техніка», «Білорусьнафта», БК «Укрбурсервіс», «Євромін Енерджи», «Регіон», УКРСКС, Drill-Tek MWD, Nafta a.s., United Oilfield Poland, Baker Hughes, Brenntag Polska sp. z.o.o, Halliburton, Schlumberger, Geo-Alliance, Denimex, Galileo Technologies S.A., H2Oil Well Services SRL, Omac Integrated LLP, Reservoir Group, Bentec GMBH, Endevour, Cadogan Ukraine, Burisma Group, DSV Logistics та інші. Багато з них налагодили спільну плідну та перспективну співпрацю завдяки проектам «Ньюфолк НКЦ», ставши флагманами якісних змін у галузі.

 


Для того, щоби бути в курсі календаря нафтогазових технологічних заходів «Ньюфолк НКЦ», пропонуємо Вам:

- підписатися на щомісячний аналітичний звіт «Нафта і Газ України» (вартість річної передплати - від 36 000 грн). 

Увага: у вартість передплати входить можливість від чотирьох публікацій статей, новин, прес-релізів, анонсів та/чи інформаційних модулів про компанію та/чи послуги передплатника на сторінках Звіту та веб-ресурсах «Ньюфолк НКЦ»

Передплатити: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScCLhWqyJvMBREIF6t--pmeHZOohyBhuJ_KvxvuEGWU_FOVMg/viewform 

- регулярно стежити за оновленнями веб-сайту «Ньюфолк НКЦ» www.newfolk.com.ua  і групи «Нафта і Газ України» у соціальній мережі Фейсбук (шукайте тут попередні анонси спікерів та доповідей): https://www.facebook.com/oilgas.ua/?fref=ts 

 

** Вартість участі в конференції обчислюється в національній валюті України за курсом гривні до євро, установленим Національним Банком України на день надання рахунку до сплати