НАФТОГАЗОВИЙ КОНСУЛЬТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР
UA RU EN

1 жовтня в Києві відбудеться І міжнародна конференція «Практичні питання проведення гідророзриву пласта»

 

ТОВ «Ньюфолк»

Анонс

Київ, 22 вересня 2014

 

1 жовтня в Києві відбудеться І міжнародна конференція «Практичні питання проведення

гідророзриву пласту»

 

В рамках конференції відбудеться засідання трьох секцій, де буде представлено більше десятка доповідей. Тематика конференції включає питання практичного застосування ГРП, використання нових технологій, геологічні та екологічні особливості проведення ГРП в Україні. В рамках конференції буде проводитися обговорення широкого кола питань, пов'язаних із застосуванням ГРП у нафтогазовидобутку, а також інші аспекти, важливі в сучасних українських реаліях.

 

Серед доповідей будуть представлені, зокрема, такі:

«Використання колтюбінгових технологій при ГРП», «Бєлоруснєфть»,

«Перспективи застосування технології Packers PLUS для освоєння та інтенсифікації горизонтальних свердловин у щільних колекторах Дніпровсько-Донецької западини», «Бурова Техніка»

«Радіальне розкриття пласта», «Бєлоруснєфть»,

«Потенціал родовищ західної України при використанні ГРП», «Тисагаз»,

«Практичний досвід застосування ГРП на Україні, екологічні аспекти», «Shell»,

«Гідромоніторинг в нафтогазовій галузі», ДГС та Мінекологія,

«Екологічні аспекти, дозвільна документація та охорона праці при ГРП», «КУБ-ГАЗ»,

та інші

 

За словами організатора, директора консалтингової компанії «Ньюфолк» Андрія Закревського, це унікальна подія для видобувних та сервісних компаній, а також постачальників обладнання і матеріалів. «У важкий для країни час, коли згортаються проекти, скасовуються виставки, ми створюємо нові можливості для обміну досвідом і передовими технологіями, серед яких найбільш значимою є гідророзрив пласту. Сподіваюся, що конференція стане важливим кроком на шляху відродження нафтогазової галузі України», - заявив Андрій Закревський.

 

Передбачається участь представників, власників, керівників та провідних фахівців найбільших сервісних і видобувних компаній Білорусі, Канади, Польщі, США, України. Серед них Shell, Weatherford, Halliburton, «Укргазвидобування», «Полтавська газонафтова компанія», «Бєлоруснєфть», «Оіл сервіс», Smart Energy, Trican Well Service, Packers Plus, «КУБ-Газ», «Тисагаз», «Бурова техніка» та ін.

 

Титульний спонсор Конференції газовидобувна компанія « КУБ- Газ».

Організатором Конференції виступає нафтогазовий консалтинговий центр ТОВ «Ньюфолк»

 

 

Довідка:

ТОВ «Ньюфолк» - консалтингова компанія, яка надає маркетингові, інформаційні та консультаційні послуги для нафтосервісних і нафтовидобувних підприємств www.newfolk.com.ua