НАФТОГАЗОВИЙ КОНСУЛЬТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР
UA RU EN

4 Київська конференція Ньюфолк НКЦ - БУРІННЯ. ІНТЕНСИФІКАЦІЯ. ЕКОЛОГІЯ. ОХОРОНА ПРАЦІ

Шановні колеги,

 

«Ньюфолк НКЦ» організовує чергову важливу нафтогазову подію цього року!

 

IV Київська конференція з сучасних методів буріння і збільшення видобутку нафти і газу «БУРІННЯ. ІНТЕНСИФІКАЦІЯ. ЕКОЛОГІЯ ТА ОХОРОНА ПРАЦІ» в рамках ІV міжнародної спеціалізованої виставки «НАФТОГАЗЕКСПО-2019» відбудеться 5 листопада 2019 року в Києві.

 

В рамках заходу буде проведено ряд конференційних сесій, присвячених тематиці сучасних технологій буріння та інтенсифікації притоку, а також правових, економічних і політичних умов діяльності нашої галузі в Україні:

1. Секція: «БУРІННЯ І КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ СВЕРДЛОВИН»

2. Секція: «РОЗВИТОК РЕСУРСНОЇ БАЗИ І МОДЕРНІЗАЦІЯ НАФТОГАЗОВИХ КОМПАНІЙ»

3. Секція: «БУРОВІ СЕРВІСИ ТА ЕКОЛОГІЯ»

 

Програма включає участь власників, керівників та провідних фахівців найбільших сервісних і видобувних компаній Канади, США, Польщі, Чехії, Румунії, Білорусі та України.

 

ОЧІКУЄТЬСЯ:

1. 12 доповідей

2. 250 учасників

3. 100 компаній

 

Вартість участі 180 Євро* з ПДВ.

Знижка при ранній реєстрації та оплаті рахунку до 5.10 -10%

 

Реєстрація: https://forms.gle/JLyJXUAUrJ9LTukE8 

 

Місце проведення: Україна, м Київ, Міжнародний виставковий центр, Броварський проспект, 15, станція метро «Лівобережна».

 

 

Довідка:

Проведення галузевих конференцій – один з найважливіших напрямків роботи Ньюфолк нафтогазового консультаційного центру. У портфелі заходів – дев’ять успішних конференції у Києві та Львові (2014-2019 рр.), що були присвячені технології гідророзриву пласта, сучасним технологіям буріння, питанням податкової політики, інвестиціям та іншим економічним і правовим аспектам життя галузі. За п'ять років своєї роботи на ринку команда Ньюфолк НКЦ об'єднала учасників української нафтогазової сфери в єдину сім'ю і продовжує сприяти їх подальшому розвитку, в тому числі, в рамках спільних проектів.

Серед постійних учасників конференцій Ньюфолк НКЦ – провідні українські та зарубіжні газовидобувні та сервісні компанії: «Укргазвидобування», «Укрнафта», Tacrom Services S.R.L., «Бурова компанія «Горизонти», СЗАТ «Фідмаш», Weatherford, «Гео Альянс», ДТЕК, «Бурова техніка», «Білорусьнафта», БК «Укрбурсервіс», «Регіон», УКРСКС та інші. Багато з них налагодили спільну плідну та перспективну співпрацю завдяки проектам Ньюфолк НКЦ.

* Вартість участі у конференції обчислюється в національній валюті України за курсом гривні до євро, встановленим НБУ на день надання рахунку на оплату.