НАФТОГАЗОВИЙ КОНСУЛЬТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР
UA RU EN

На Гніденцівському родовищі введена в експлуатацію нова горизонтальна свердловина.

ТОВ «Ньюфолк»

Повідомлення

Київ, 2 червня, 2014 р.

                             

 

 

На Гніденцівському родовищі введена в експлуатацію нова горизонтальна свердловина.

 

У рамках спільної діяльності «Укрнафта» і «Галс-К» завершено буріння горизонтальної нафтової свердловини №251 на Гніденцівському родовищі в Вавринському районі Чернігівської обл.

Глибина свердловини склала2019 м, горизонтальна ділянка145 м. Свердловиною був розкритий карбонатно -піщаний колектор потужністю4 м. Дебіт свердловини складає 45 т на добу.

Буріння проводилося буровим верстатом 4Е Прилуцького управління бурових робіт «Укрнафта». Підрядником бурових робіт виступила компанія «Бурова техніка». За останні два роки це вже 6 -на горизонтальна свердловина пробурена «Буровою технікою» на Гніденцівському родовищі. В даний час ведеться буріння ще однієї свердловини № 252, яке планується завершити в липні.

Гніденцівське нафтове родовище відкрито в 1959 році, перше родовище нафти в Донецько- Дніпровській западині. За півстолітню історію розробки родовища видобуто майже 40 млн т нафти, запаси неодноразово переглядалися у бік збільшення. Завдяки інтенсивному бурінню горизонтальних свердловин за останні роки розкриті нові колектори, які раніше не розроблялися. Поруч з родовищем розташований Гніденцівський газопереробний завод.