НАФТОГАЗОВИЙ КОНСУЛЬТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР
UA RU EN

На IІ міжнародній конференції «Сучасні технології в бурінні: горизонтальне буріння, капітальний ремонт свердловин, колтюбінг», яка відбудеться 20-21 травня у Львові прозвучать 16 доповідей

ТОВ «Ньюфолк»

Анонс

Київ, 7 травня 2015

 
Відкриє конференцію своїм вітальним словом Олег Синютка, голова Львівської обласної державної адміністрації. В рамках заходу відбудеться засідання трьох секцій, де буде представлено усі доповіді стосовно тематики сучасних технологій в бурінні. Передбачається участь власників, керівників та провідних фахівців найбільших сервісних і видобувних компаній США, Канади, Польщі, Австрії, Чехії, Румунії, Білорусі та України. При підготовці до конференції були розповсюджені листи серед працівників посольств інших держав в Україні, керівників нафтогазовидобувних та сервісних компаній.
 
На конференції можна буде почути доповіді на такі теми:
 1. Західноукраїнська нафтогазова провінція: сучасний стан і перспективи розвитку. Геннадій Кобаль, аналітик «Ньюфолк».
 2. Геологічні перспективи, буріння і плани розробки Рава-Руської нафтогазової ділянки. Вадим Чернов, ТОВ «Компас-Пласт-Нафта Україна»
 3. Виклики горизонтального і направленого буріння. Карл Генріх Хенгевосс, керівник підрозділу похило-спрямованого буріння Weatherford Ukraine
 4. Перспективи горизонтального буріння на родовищах Карпатського нафтогазового регіону. Мирон Фірман, головний геолог «Тисагаз».
 5. «Бурова техніка»: застосування горизонтального та похилоспрямованого буріння. Досвід 10 років. Олександр Величко, керівник Управління реалізації та розвитку бурових сервісів.
 6. Досвід використання колтюбінгових технологій державною компанією «Укргазвидобування». Доповідач уточнюється.
 7. Досвід розробки нафтогазових родовищ країн Центральної та Східної Європи. MND, доповідач уточнюється.
 8. Колтюбингові технології компанії «Регіон»: досвід і перспективи. Юрій Кіценко, начальник проектно-технологічного відділу ТОВ «Регіон».
 9. Впровадження колтюбінгових технологій при КРС. Радіальне буріння. Сергій Клочков, представник компанії ПО «Белоруснефть».
 10. Перспективи впровадження нових технологій буріння на газових свердловинах (метан вугільних родовищ). Юлія Моногарова, головний геолог ТОВ «НПК-КОНТАКТ» (Great East Energy).
 11. Практичне застосування внутрішньосвердловинних двигунів. Wenzel Downhole Tools. Ігор Вітрик, «Укрнафтогазсервіс».
 12. Впровадження передових європейських практик буріння на невеликих родовищах. Степан Козицький, директор «Бурова компанія «Горизонти».
 13. Заходи по інтенсифікації для підвищення видобутку нафти та газу. Альфред Рот, Depsol Technologies.
 14. Геонавігація або як спрямувати стовбур свердловини в пласт. Карл Генріх Хенгевосс, керівник підрозділу похило-спрямованого буріння. Weatherford Ukraine.
 15. Доступність хімреагентів для буріння: оригінали й аналоги. Наталія Олійник, комерційний директор ТОВ «Арсенал».
 16. Сучасна техніка і технологія з очищення бурових розчинів. Володимир Калинович, директор «КАРАТ-БурСервіс».
 
За словами організатора, директора консалтингової компанії «Ньюфолк» Андрія Закревського, це унікальна подія для видобувних та сервісних компаній, а також постачальників обладнання і матеріалів. «Друга конференція, яку проводить наш консалтинговий центр, несподівано для нас самих, набирає ще більших масштабів. Це свідчить лише про те, що Україна займає дуже помітне місце на карті, насамперед Європи, як не тільки країна, багата на енергоресурси. У даному випадку мова йде про успішне розгортання розпочатої нами ініціативи зі створення всіх можливостей для повноцінного використання внутрішнього потенціалу країни для її ж блага», - заявив Андрій Закревський.
 
Під час святкової вечері, в рамках конференції, буде проведено дегустацію вин торгової марки «Колоніст». Дегустацію буде проводити власник і засновник ТМ «Колоніст», екс-міністр енергетики, Іван Плачков.
 
На другий день конференції (21 травня) заплановано виїзд до м. Борислав та відвідування місць, пов’язаних із історією розвитку світової нафтогазової галузі, екскурсія на одну з діючих бурових.
 
Генеральними спонсорами конференції виступають компанія «Горизонти» та «Бурова компанія «Горизонти»,
Спонсорами будуть компанії MND та ТОВ «Компас-Пласт-Нафта Україна».
Інформаційним партнером – професійний щотижневик «НефтеРинок».
Організатор конференції – нафтогазовий консалтинговий центр ТОВ «Ньюфолк»