НАФТОГАЗОВИЙ КОНСУЛЬТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР
UA RU EN

Шановні члени Спілки інженерів-нафтовиків (SPE) в Україні та фахівці галузі!

 
Ми стоїмо на порозі випробувань для нафтогазової галузі України, нам необхідно підняти її на абсолютно новий рівень і за допомогою найкращих технологій і світових методів виконання робіт досягти стратегічної мети – енергетичної незалежності нашої країни. Це – амбітне, але цілком реальне завдання для всіх нас. Ключ до успіху полягає у використанні всіх знань та досвіду, що є у нас, і поєднанні їх з новітніми світовими технологіями. Час дізнаватися більше про передові інженерні методи та можливості, ділитися досвідом і працювати разом як одна команда, щоб досягти  найкращих результатів для наших компаній. Це – гарна можливість реалізувати наш технічний потенціал і продовжити вчитися та вдосконалювати свою кваліфікацію.
Спілка інженерів-нафтовиків (SPE) є найбільшою організацією з індивідуальним членством, яка надає можливості підвищувати технічну і професійну компетентність. Кількість членів SPE постійно зростає – на сьогодні до організації входить понад 168 тисяч членів в усьому світу і понад 190 професійних секцій, однією з яких є Івано-Франківська секція SPE, котра, у географічному відношенні, охоплює всю територію України. 
Мене звати Ріхард Білий, я 29 років працюю в нафтогазовій галузі. Серед моїх основних обов’язків – здійснення оперативного і стратегічного керівництва, в якому особлива увага приділяється зростанню, розвитку і прибутковості нашої приватної видобувної компанії в Україні. Я приєднався до Спілки інженерів-нафтовиків (SPE) в 1999 році, коли працював старшим буровим інженером у першій в Україні приватній видобувній компанії. Однією з причин вступу до SPE було отримання доступу до найактуальнішої галузевої інформації щодо обладнання, послуг і передового досвіду, які є у світі, отримання можливості відвідувати виставки і семінари, зустрічатися з фахівцями галузі, щоб мати більше інформації та знань для задіяння їх  на місцевому рівні.
Я хотів би поділитися своїм досвідом з іншими членами SPE та фахівцями галузі, сприяти  тому, щоб в Україну прийшли останні передові технології. Що відрізняє нас від інших, так це те, що ми працюємо на добровільних засадах, при цьому спонсорські кошти спрямовуються на наш внутрішній розвиток, з одночасним забезпеченням потужної підтримки з боку SPE International. Запрошую вас скористатися членством у SPE і працювати як одна команда. Приєднуйтеся до нас! 
 
З найкращими побажаннями,
Ріхард Білий
Голова Івано-Франківської секції Спілки інженерів-нафтовиків (SPE)
Технічний директор СП «Полтавська газонафтова компанія»