НАФТОГАЗОВИЙ КОНСУЛЬТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР
UA RU EN

Тепер фахівців нафтогазової справи в Україні сертифікуватимуть за міжнародними стандартами

З 27 жовтня по 8 листопада 2014 року у м. Полтава в рамках Угоди про співпрацю між Полтавським національним технічним університетом ім. Ю. Кондратюка та ВГО «Спілка буровиків України» проведено курс підвищення кваліфікації спеціалістів нафтогазової справи за напрямом «Бурові розчини та спеціальні рідини». Подібного в Україні ще не було: курс такого зразка було проведено вперше.
 
 
Курс навчання охоплював цілий ряд аспектів та нюансів. Зокрема, слухачами було прослухано окремі лекції стосовно призначення та функцій бурових розчинів і спеціальних рідин, контролю якості й технологічних властивостей бурових розчинів, класифікації бурових розчинів, використання сучасних систем бурових розчинів компанії «SIRIUS» (Німеччина), обладнання для приготування і очищення бурових розчинів компанії «MI SWACO» та НТП «Бурова техніка». Під час курсу було висвітлено екологічні аспекти використання бурових розчинів і спеціальних рідин та зроблено акцент на питаннях охорони праці при їх приготуванні.
Лекції читали представники провідних українських та міжнародних сервісних компаній. З метою набуття практичних навичок із контролю якості та технологічних властивостей бурових розчинів, у лабораторії бурових і тампонажних розчинів НТП «Бурова техніка» було проведено практичні навчання. Навчальна група ознайомилася з обладнанням і виробничим процесом приготування та очищення бурових розчинів безпосередньо на буровому майданчику компанії «Poltava Petroleum Company». По закінченню навчального процесу всі слухачі склали іспит і отримали сертифікати міжнародного зразка та свідоцтва про підвищення кваліфікації Міністерства освіти і науки України.
З метою підвищення професійного рівня спеціалістів нафтогазової галузі, навчання такого рівня будуть проводитися на постійній основі 3-4 рази на рік за різними напрямами.
 
 
НТП «Бурова техніка» зацікавлена в підвищенні технологічної обізнаності фахівців з видобутку енергетичних ресурсів України й тому відкрита для співпраці щодо підготовки, перепідготовки та підвищенні кваліфікації спеціалістів даної галузі. З будь-яких питань щодо підвищення кваліфікації працівників звертайтеся до головного інженера НТП «Бурова техніка» Лазаренка Олександра Григоровича за телефоном (0532) 519-148.