НАФТОГАЗОВИЙ КОНСУЛЬТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР
UA RU EN

У Львові відбулася друга міжнародна нафтогазова конференція

 
20 та 21 травня у Львові відбулася ІІ міжнародна конференція на тему «Сучасні технології буріння: горизонтальне буріння, капітальний ремонт свердловин, колтюбінг». У роботі конференції взяли участь представники більше 30 компаній нафтогазового сектору з 6 країн: Польщі, Чехії, Білорусі, Німеччини, Канади, України. Організатором конференції виступила консалтингова компанія «Ньюфолк».
 
У перший день конференції у розкішній конференц-залі готелю Nobilis делегати працювали у форматі трьох сесій, на яких можна було почути 15 доповідей на тему нових технологій в бурінні та можливостей для їх застосування в сучасних українських реаліях. За словами Андрія Закревського, генерального директора нафтогазового консультаційного центру, такі заходи повинні стати об’єднувальним майданчиком для справжніх професіоналів нафтогазового сектору України. «Ми будемо разом з колегами проводити такі конференції двічі на рік. Приємно, що такий формат заходів цікавий усім учасникам нафтогазовидобувної галузі України. У майбутньому ми плануємо присвячувати окрему сесію інвестиційним проектам, оскільки без інвестицій у повній мірі використати потенціал України в цій сфері годі й намагатися» - заявив Андрій Закревський.
 
Генеральний директор «Бурової компанії «Горизонти», Степан Козицький, зазначив: «На Західній Україні є значні запаси вуглеводнів, розробка яких пов’язана з впровадженням передових технологій, що дають можливість ефективно експлуатувати невеликі та виснажені родовища, яких у нашому регіоні особливо багато. Тому ми вважаємо, що саме широке застосування сучасних технологій буріння, гідророзриву пласта, методу радіального буріння та колтюбінгу дадуть можливість здійснити прорив у галузі та суттєво збільшити видобуток газу та нафти у Прикарпатті». Нагадаємо, що в кінці квітня «Бурова компанія «Горизонти» відкрила Крехівське газове родовище.
 
 
«Дуже важливо, що конференція відбувається саме у Львові – столиці регіону, де було започатковано видобуток нафти й газу в Європі. Саме сьогодні, в складний для України час необхідно докладати зусиль для нарощування власного видобутку вуглеводнів для укріплення енергетичної незалежності України» - зазначив один із організаторів конференції Геннадій Кобаль.
 
На другий день конференції делегати відвідали місця, пов’язані із зародженням нафтогазовидобувної галузі у Європі: м. Борислав, Східницю, а також завітали з екскурсією на завод бурового обладнання Discovery Drilling Equipment у Стрию.
Завершилася плідна зустріч вечерею делегатів та організаторів у ресторані Villa Austria неподалік Львова, у самому серці історії нафтогазової галузі.
 
 
Конференція зібрала більше ніж півсотні учасників, які виявили бажання й надалі сприяти руху України до енергетичної незалежності своєю професійною роботою та ділитися досвідом і пропозиціями з колегами.
 
Довідка:
Карпатська нафтогазова провінція в межах західних областей України – це 90 родовищ вуглеводнів. Балансові запаси регіону складають понад 100 млрд. куб. м. газу та 45 млн. тонн нафти. Щорічний видобуток складає близько 1 млрд. куб м. газу та 500 тис. тонн нафти.
 
ТОВ «Ньюфолк» – консалтингова компанія, яка надає маркетингові, інформаційні та консультаційні послуги для газо- і нафтосервісних, а також газо- і нафтовидобувних підприємств. Головний офіс компанії знаходиться у м. Київ.
 
ТОВ «Бурова компанія Горизонти» – бурова компанія, яка здійснює буріння нафтогазових свердловин. Володіє двома буровими установками. В компанії працює 80 кваліфікованих спеціалістів. У грудні 2013р. ТОВ «Бурова компанія «Горизонти» отримала сертифікат якості управління, що відповідає стандартам ISO 9001. Головний офіс компанії знаходиться у м. Львів.