НАФТОГАЗОВИЙ КОНСУЛЬТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР
UA RU EN

«Укрнафтагазсервіс» відкрив сервісний цех з обслуговування бурової техніки Wenzel

18 листопада 2014 року в Полтаві відбулося офіційне відкриття сервісного цеху ТОВ «Укрнафтагазсервіс» – унікального для України підприємства за рівнем технологій і стандартів якості. Цех обслуговує високотехнологічне бурове обладнання для нафтогазового видобутку канадської компанії Wenzel Downhole Tools Ltd. – світового лідера у своїй галузі.
 
 
У Європі доставка та сервісне обслуговування техніки Wenzel раніше здійснювалися на одному підприємстві в Німеччині. Тепер сервіс світового рівня доступний в Україні. «Нафтогазова галузь України активно розвивається, і вимоги до якості бурового обладнання постійно підвищуються. Кілька років тому на українському ринку сформувався стійкий і стабільно зростаючий попит на бурове обладнання найкращих світових виробників, у число яких входить Wenzel Downhole Tools Ltd. Це техніка, яку обрали для себе гіганти нафтогазовидобувної галузі – Shell, Halliburton, Schlumberger та інші. У цьому обладнанні вже давно зацікавлені і українські бурові компанії», – говорить Ігор Вітрик, керуючий директор компанії «Укрнафтагазсервіс».
 
Відкриття сервісного цеху «Укрнафтагазсервіс» дозволить уникнути додаткових витрат часу та фінансів на ремонт обладнання Wenzel за кордоном. Раніше логістика техніки, що вимагає регулярного сервісного обслуговування, займала до місяця. Зараз, завдяки наявності необхідних потужностей в Полтаві, обслуговування, з урахуванням транспортування, триває три дні. Оформлення замовлень в Україні здійснюється цілодобово та без вихідних: до цього подібний процес займав не менше двох тижнів. Персонал, що працює в сервісному цеху Wenzel, пройшов чотиримісячне стажування та навчання в Німеччині.
 
Компанія Wenzel Downhole Tools Ltd. – світовий лідер у галузі виробництва бурової техніки, що займає близько 35% ринку США і Канади. За словами віце-президента компанії Wenzel Кріса Уайта, «сервісний цех у Полтаві побудовано з дотриманням усіх стандартів і технологій материнської компанії, його обладнання імпортовано з Канади, тому його можна вважати «маленькою Канадою» в Україні».
 
Відкриття підприємства такого рівня – не лише значуща подія для регіону, але й важливий крок у рамках стратегічного партнерства між Україною та Канадою. Новопризначений посол Канади в Україні Роман Ващук під час заходу зазначив: «Наша країна вітає шлях України до енергетичної незалежності і готова сприяти їй як давньому партнерові. Україна володіє вагомим потенціалом для розвитку зазначеної галузі і грамотними фахівцями, а Канада – великим досвідом у виробництві бурової техніки. Відкриття сервісного цеху з обслуговування канадського бурового обладнання в Полтаві – це значний прогрес у співробітництві двох держав у нафтогазовій галузі».
 
У 2015 році компанія «Укрнафтагазсервіс» планує наростити обсяги обслуговування ґвинтових вибійних двигунів із 30 до 120 одиниць, а також збільшити частку компанії на українському ринку ґвинтових вибійних двигунів до 40%. Компанія забезпечуватиме повний комплекс послуг для замовника, що включає вибійне обладнання та технічну підтримку фахівців: долото PDC, ВЗД (ґвинтовий вибійний двигун), яс, амортизатор, спеціальний аварійний інструмент, інженер на буровій. Нарощування обсягів сервісного обслуговування «Укрнафтагазсервіс» сприяє розвитку економічного потенціалу регіону та його інвестиційної привабливості.
 
За додатковою інформацією звертайтеся:
Аліна Громова
Ph: +38 044 2546373
Mob: +38 067 4075635
a.gromova@spncomms.com