НАФТОГАЗОВИЙ КОНСУЛЬТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР
UA RU EN

Інновації ПЕК

Проект «Інновації ПЕК» передбачає взаємодію з підприємствами - виробниками при впровадженні інноваційних технологій та залученню сучасного обладнання в українську нафтогазову галузь. Пошук українських партнерів, консультації при створенні спільних підприємств, допомога при впровадженні технології на ринку - починаючи від відкриття підприємств і закінчуючи отриманням спеціальних дозволів і сертифікатів.
НКЦ ТОВ "Ньюфолк" бере на себе функції координатора проектів з дослідження міжнародного ринку новітніх нафтогазових технологій, проведення попередніх переговорів, залученню експертів та написання бізнес -планів і техніко-економічних обгрунтувань проектів за завданням українських замовників.
В рамках проекту буде працювати спеціальний навчальний центр, який здійснюватиме проведення науково-практичних семінарів і конференцій із залученням іноземних фахівців в якості лекторів та експертів.

Крім того, однією з форм роботи навчального центру є навчання фахівців підприємств безпосередньо на робочих місцях за спеціальними навчальними програмами особистого розвитку.