hero

Наші заходи щороку збирають понад 250 делегатів кожна з більше, ніж 100 компаній, будучи найбільшими в Україні майданчиками освітлення технологічної складової розвитку нафтогазової галузі.

Програма щорічних нафтогазових технологічних конференцій «Ньюфолк НКЦ» включає участь власників, керівників та провідних фахівців найбільших сервісних і видобувних компаній Канади, США, Великобританії, Німеччини, Нідерландів, Румунії, Польщі, Чехії, Словаччини, Казахстану та України.

Львів

Будинок вчених

Конференція Ньюфолк НКЦ відбувається у Будинку вчених, одному із найрозкішніших будинків Львова, котрий внесений до переліку памʼяток культурної спадщини.

«Колтюбінг. ГРП. Бурові сервіси. Геологія та геофізика» - тематика заходу охоплює всі найновітніші та перспективні технології для збільшення видобутку вуглеводнів. Дводенний захід складатиметься із тематичних сесій та Воркшопів провідних сервісних компаній

Lv Conference

Київ

Міжнародний Виставковий Центр

Запрошуємо приєднатися до одного із наймасштабніших галузевих заходів та зустрітись у колі професіоналів галузі, щоб обговорити актуальні питання розвитку бізнесу.

В рамках заходу буде проведено ряд конференційних сесій, присвячених тематиці зеленого переходу, декарбонізації, сучасних технологій буріння та інтенсифікації притоку, а також екологічних, правових, економічних і політичних умов діяльності газовидобувної галузі в Україні

Kyiv Conference

Полтава

Національний університет
«Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»

Партнерський проект.

Традиційно, у Полтаві Інженірінговий центр «Полтава» у співпраці з Національним університетом «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» організовує Міжнародний галузевий форум «Видобуток. Інтенсифікація. Капітальний ремонт свердловин». Щорічно на заході беруть участь понад 150 представників майже 30 українських та міжнародних провідних видобувних, бурових і сервісних компаній.

Poltava Conference